Darowizna – grupa Tymoteusz

Wybierz projekty:

Międzynarodowe Centrum Ewangelizacji (ICE) – FUNDUSZ SOLIDARNOŚCIOWY

Wspierając Fundusz Solidarnościowy pomagasz wolontariuszom, którzy z różnych powodów nie mogą opłacić kwoty uczestnika ICE2016. Dziękujemy za Twoją ofiarę.

więcej na: ice2016.pl

Loading Aktualizacja...

Dom Miłosierdzia dla Młodych (CDO)

Zapewnia psychologiczne i terapeutyczne wsparcie dla wypalonych ewangelizatorów duchownych i świeckich oraz dla osób, które spotykamy w czasie głoszenia Ewangelii, by mogli wrócić do stanu wewnętrznej równowagi i dojrzałości.

Loading Aktualizacja...

Centrum Ewangelizacji przez Muzykę

To miejsce, w którym młodzi ludzie posługujący muzycznie w dziele Nowej Ewangelizacji rozwijają swoje talenty, uczą się kreatywnej współpracy i zdobywają mentalność kerygmatyczną.

Loading Aktualizacja...

Kampus Nowej Ewangelizacji

To miejsce, w którym młodzi ludzie z całego świata stają się uczniami-misjonarzami Jezusa i podejmują posługę w dziele Nowej Ewangelizacji. Tutaj mieszkają, modlą się, pracują i wzrastają.

Loading Aktualizacja...

Kościół Rektoralny

Znajdujący się pod opieką Wspólnoty św. Tymoteusza został powołany dekretem ordynariusza diecezji zielonogórsko-gorzowskiej bpa Adama Dyczkowskiego 20 maja 2007 r. Zapewnia opiekę duszpasterską osobom, które z różnych przyczyn są jej pozbawione. Kościół jest miejscem ciszy i modlitwy wraz z zapleczem pastoralnym (sale konferencyjne, sale spotkań) i stałą możliwością rozmowy z duszpasterzami.

Loading Aktualizacja...

Młodzieżowe Centrum Formacji

Istnieje od 2002 roku i jest miejscem edukacji, wzrostu i posługi ewangelizacyjnej dla ekip ewangelizacyjnych w ciągu całego roku.

Loading Aktualizacja...

Nubes Dei

Łączy ewangelizatorów z całego świata i oferuje nowoczesne narzędzia do dzielenia się Ewangelią we współczesnym świecie.

Loading Aktualizacja...

Przystanek Jezus

Ogólnopolska Inicjatywa Ewangelizacyjna odbywająca się od 1999 r.

Loading Aktualizacja...

Rekolekcje

Poprzez dzielenie się doświadczeniem spotkania z Jezusem chcemy budzić wiarę w sercach ludzi

Loading Aktualizacja...

Szkoła Nowej Ewangelizacji

Stawia sobie za cel formowanie uczniów-misjonarzy Jezusa, który w przystępny i twórczy sposób dzielą się wiarą ze współczesnym człowiekiem. Jej cechą charakterystyczną jest praktyczność – to, czego uczysz się w teorii, od razu możesz wykorzystać w życiu.

Loading Aktualizacja...

Pomoc Prześladowanym Chrześcijanom

W odpowiedzi na ogłoszony przez pp. Franciszka Jubileusz Miłosierdzia oraz jego wezwanie do świadczenia miłości prześladowanym za wiarę w Chrystusa naszym braciom i siostrom, postanowiliśmy zorganizować pomoc dla chrześcijańskiej rodziny z Aleppo w Syrii i wesprzeć ich w procesie osiedlenia się w Polsce.

Loading Aktualizacja...

Grupa Tymoteusz – Podstawowa działalność

Nie możesz się zdecydować na jeden projekt?
Jeśli chcesz, możesz przekazać swoją darowiznę, by wesprzeć nas w tym, czego w tej chwili najbardziej potrzebujemy.

Loading Aktualizacja...
logo

Twoje darowizny

Brak darowizn


O nas

Fundacja Cogito Ergo Credo przy współpracy z Zespołem Konferencji Episkopatu Polski do spraw Nowej Ewangelizacji ul. Kresowa 258A, skr. poczt. 39 66-620 Gubin (PL) biuro@cogitoergocredo.org tel. +48 508 495 141 KRS: 0000465321 NIP 9261671258 REGON: 081140761

Statut Fundacji Cogito Ergo Credo.

Kliknij na poniższy link aby zobaczyć Statut Fundacji CEC. Zobacz

Zobacz sprawozdania finansowe

W celu zachowania całkowitej przejrzystości, chcemy dać ci możliwość wglądu w nasze sprawozdania finansowe. Przejdź do sprawozdań